wolfy napisał(a):

Chłopie, Ty zacząłeś klasyczną histerię p.t. "gdzie Polacy w Wiśle" i wysrywy o tym jak to klub się rozpadnie pod ciężarem Hiszpanów, zostałeś wyśmiany i nie potrafiłeś podać żadnych przykładów rodzimych piłkarzy na poziomie w kadrze. Zacząłeś histerię o skrzydłowego których w kadrzę mamy aktualnie dwóch (Młyńskiego, Żyro i Talara nie liczę bo zwyczajnke się nie nadają - z różnych powodów). Pierwszy rezerwowy zagra na pewno więcej niż 100 minut, wystarczy sprawdzić ile minut nabił Młyński mimo swojej nieudolności.
Wisi mi czy mi odpowiadasz, zwłaszcza jeśli robisz to w tak kretyński (w Twoim zamyśle to pewnie było bardzo sprytne) sposób. I tak 99% tego co piszesz to kocopoły, zwłaszcza o naszych młodych talentach które muszą grać.
|
Weź pod uwagę że Talar na skrzydle to pomysł Trenera tak samo jak Tachi na 6
