skarabeus napisał(a):

Nasz przyklad pokazal, ze nie trzeba miec zabojczej jesieni, zeby sie wlaczyc w walke o awans.
Oni na spokojnie wyselekcjonuja sobie zawodnikow. Zrobic transfer to nie jest jeden czy dwa dni. Czasem trzeba popracowac nad zawodnikiem, przekonac go do transferu. Dac mu czas do namyslu.
Urfer jest osoba, ktora w pewnych kregach wzbudza zaufanie i nie sadze, ze bedzie mial problem posciagac ciekawych grajkow dysponujac jakims tam budzetem. Podobnie jak Kiko.
Wiec tam bedzie ciekawy zespol. A jesli przegraja kilka spotkan na poczatku sezonu to bym z tego powodu nie robil wielkiej dramy i specjalnie sie tym nie podniecal. Kazda przerwa na repre, jesli maja trenera a nie koszulke przy linii, bedzie powodowac, ze beda sie prezentowac lepiej niz przed nia.
|
Szkoda że my nie mamy trenera...