wolfy napisał(a):

|
Wymienisz tych Polaków którzy nie są obciążeniem?
|
https://wislakrakow.com/players/61
Wszyscy poza zawodnikami z zapewne ekstraklasowymi kontraktami, czyli Uryga i Młyńskim.
Żeby dorzucic kogoś do takiego worka trzeba znać wysokość jego kontraktów. Żyro i Bieganskiego na dziś bym wywalił, ale coś tam Wiśle w sezonie 22/23 dali.