Karherop napisał(a):

Tak wymieniłeś, bo edytowales sobie post.
Jak chcesz mieć w kadrze 26 Hiszpanów i akceptujesz taki zamysł to wolna droga. Ciekawa koncepcja.
Kiko niech ściąga swoich, jak mają jakość to tylko im przyklasnac. Na razie wszystko wygląda zdroworozsądkowo i oby wiekszsc wypaliła. Jedynie pytanie gdzie stawia sobie (albo Jaro) granicę.
|
Wymienisz tych Polaków którzy nie są obciążeniem?