Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92240
Stary 15.07.2023, 21:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak wymieniłeś, bo edytowales sobie post.

Jak chcesz mieć w kadrze 26 Hiszpanów i akceptujesz taki zamysł to wolna droga. Ciekawa koncepcja.

Kiko niech ściąga swoich, jak mają jakość to tylko im przyklasnac. Na razie wszystko wygląda zdroworozsądkowo i oby wiekszsc wypaliła. Jedynie pytanie gdzie stawia sobie (albo Jaro) granicę.
Wymienisz tych Polaków którzy nie są obciążeniem?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując