Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1426
Stary 15.07.2023, 21:16
Bałagan czy nie bałagan, my nie mamy bałaganu, a co jakiś czas się okazuje, ze mamy burdel... Tyle z naszej długofalowej strategii rozwoju. Wiele słów, nic nie wychodzi, nic się nie robi.

Z Lechią prosty temat, jeśli zrobią HARD RESET, rzeczywiście mają kasę i chcą działać, to na fali tego mogą w pierwszym sezonie osiągnać sukces, awansować, nie czekać jak my, bo przecież pierwszej ligi trzeba się nauczyć, jesteśmy gotowi na x sezonów w pierwszej lidze, ale walczymy dzielnie o jak najszybszy awans.

Kasa sukcesu nie zagwarantuje ale myślę, że nawet średnia kasa + profesjonalizm + entuzjazm i nawet w przypadku startu od zera, jak teraz Lechia, można tę ligę wciągnąć nosem.

PS. Szkoda, że z Lechią gramy tak późno. Dopiero w drugim tygodniu listopada. Zakładając, że porobią transfery nie tak szybko, jakiś czas minie zanim się tam garną to pewnie teraz będzie łatwiej niż ograć niż w kolejnych miesiącach.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 15.07.2023 o godz. 21:19.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując