Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92238
Stary 15.07.2023, 21:02
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wiem, przecież ich wymieniłem:
Łasicki, Jaroch, Szot.

Mamy w kadrze TRZECH Polaków którzy nie są balastem ciągnącym nas na dno. Wszyscy to obrońcy.
Nasz nowy polski napastnik strzelił w poprzednim sezonie dwa gole z gry. Szot ma lepsze statystyki...

Może są u nas jacyś inni Polacy stanowiący wartość dodaną? Wymień, pośmiejemy się...
Tylko że bez klasycznego .......enia że X to mega talent a Y miał dwa sezony temu liczby. Konkrety.
Tak wymieniłeś, bo edytowales sobie post.

Jak chcesz mieć w kadrze 26 Hiszpanów i akceptujesz taki zamysł to wolna droga. Ciekawa koncepcja.

Kiko niech ściąga swoich, jak mają jakość to tylko im przyklasnac. Na razie wszystko wygląda zdroworozsądkowo i oby wiekszsc wypaliła. Jedynie pytanie gdzie stawia sobie (albo Jaro) granicę.
Odpowiedz cytując