Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92234
Stary 15.07.2023, 19:18
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze nie mamy trenera tylko parodystę. Miernotę, która żadnego piłkarza nie potrafiła rozwinąć i problem ten trwa już dość długo (przed Sobolewskim już tak było). W ten sposób nawet jak sprowadzimy kogoś obiecującego to większa jest szansa na jego uwstecznienie niż rozwój.
Ja się wzbraniam przed jednoznacznym wskazaniem trenera jako winnego, mnie to wygląda na beznadziejny materiał wyjściowy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując