Jagul napisał(a):

|
Po pierwsze nie mamy trenera tylko parodystę. Miernotę, która żadnego piłkarza nie potrafiła rozwinąć i problem ten trwa już dość długo (przed Sobolewskim już tak było). W ten sposób nawet jak sprowadzimy kogoś obiecującego to większa jest szansa na jego uwstecznienie niż rozwój.
|
Ja się wzbraniam przed jednoznacznym wskazaniem trenera jako winnego, mnie to wygląda na beznadziejny materiał wyjściowy.