szym_ek napisał(a):

A może w końcu zaczniemy patrzyć na rzeczywistość jaka ona jest?
Oczywiście, że najlepsi będą szli do Legii, Lecha, Rakowa ... czy nawet Cracovii..
Jesteśmy klubem 1 ligowym. Walczymy o awans. Zawodnicy którzy mogliby nam w tym pomóc nie będa na radarze najlepszych klubów w Polsce.
Po prostu trzeba się rozglądać i szukać okazji.
|
Po pierwsze nie mamy trenera tylko parodystę. Miernotę, która żadnego piłkarza nie potrafiła rozwinąć i problem ten trwa już dość długo (przed Sobolewskim już tak było). W ten sposób nawet jak sprowadzimy kogoś obiecującego to większa jest szansa na jego uwstecznienie niż rozwój.