Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92233
Stary 15.07.2023, 19:00
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
A może w końcu zaczniemy patrzyć na rzeczywistość jaka ona jest?

Oczywiście, że najlepsi będą szli do Legii, Lecha, Rakowa ... czy nawet Cracovii..
Jesteśmy klubem 1 ligowym. Walczymy o awans. Zawodnicy którzy mogliby nam w tym pomóc nie będa na radarze najlepszych klubów w Polsce.

Po prostu trzeba się rozglądać i szukać okazji.
Po pierwsze nie mamy trenera tylko parodystę. Miernotę, która żadnego piłkarza nie potrafiła rozwinąć i problem ten trwa już dość długo (przed Sobolewskim już tak było). W ten sposób nawet jak sprowadzimy kogoś obiecującego to większa jest szansa na jego uwstecznienie niż rozwój.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując