Patryko napisał(a):

Mylisz się, rokujący Polacy idą do klubów ekstraklasowych, reszta odpadów jest przebrana przez miejscowych skautów i nam zostają Olejarki i inne wynalazki w nadziei, że jeden na siedmiu odpali.
|
A może w końcu zaczniemy patrzyć na rzeczywistość jaka ona jest?
Oczywiście, że najlepsi będą szli do Legii, Lecha, Rakowa ... czy nawet Cracovii..
Jesteśmy klubem 1 ligowym. Walczymy o awans. Zawodnicy którzy mogliby nam w tym pomóc nie będa na radarze najlepszych klubów w Polsce.
Po prostu trzeba się rozglądać i szukać okazji.