Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92231
Stary 15.07.2023, 17:56
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się, rokujący Polacy idą do klubów ekstraklasowych, reszta odpadów jest przebrana przez miejscowych skautów i nam zostają Olejarki i inne wynalazki w nadziei, że jeden na siedmiu odpali.
A może w końcu zaczniemy patrzyć na rzeczywistość jaka ona jest?

Oczywiście, że najlepsi będą szli do Legii, Lecha, Rakowa ... czy nawet Cracovii..
Jesteśmy klubem 1 ligowym. Walczymy o awans. Zawodnicy którzy mogliby nam w tym pomóc nie będa na radarze najlepszych klubów w Polsce.

Po prostu trzeba się rozglądać i szukać okazji.
Odpowiedz cytując