azor napisał(a):

|
może najwyższa pora, żęby kumaci - których do dziś nie brakuje - .......neli się w łeb za akcje z Bednarzem, ostrzeliwaniem stadionu, złotówce od biletu itp. - to naprawdę obrzydził Cupiałowi zabawkę jaką była Wisła.
|
Taaak, nie żeby Cupiał nie korzystał z tych "chłopaków"

Tak bardzo mu Wisłę obrzydzili
