Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1424
Stary 15.07.2023, 16:51
azor napisał(a):Wyświetl post
może najwyższa pora, żęby kumaci - których do dziś nie brakuje - .......neli się w łeb za akcje z Bednarzem, ostrzeliwaniem stadionu, złotówce od biletu itp. - to naprawdę obrzydził Cupiałowi zabawkę jaką była Wisła.
Taaak, nie żeby Cupiał nie korzystał z tych "chłopaków" Tak bardzo mu Wisłę obrzydzili
Odpowiedz cytując