Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1422
Stary 15.07.2023, 15:00
Elendil napisał(a):Wyświetl post
P.S. tym niemniej jak się okaże, że MADA to nie żadna firma krzak, tylko zrobi z Lechii drużynę all-stars i będzie to kontynuować przez kilka lat, to Królewski będzie musiał się ze swojej decyzji grubo spowiadać. I raczej nikogo taka spowiedź nie przekona.
Szczerze nie sądzę, żeby docelowo budowali drużynę all-stars (może na początek na tle I ligi żeby zapewnić sobie spokojny awans) - z ogólnego kształtu informacji wynika raczej, że chcą zarobić na kupieniu zadłużonego klubu w kryzysie finansowym, zbudować coś atrakcyjnego dla jakiegoś innego inwestora i sprzedać z zyskiem. Nie sądzę, żeby ich celem było przepalanie pieniędzy czy budowanie struktury, która by takiego przepalania wymagała.
Odpowiedz cytując