Karherop napisał(a):

Ty mi z Młyńskim nie wyskakuj, bo wiesz dobrze że mamy paru Polaków w kadrze którzy nie są dla nas balastem.
A do młodzieżowców i tak zobowiązują nas przepisy.
|
Wiem, przecież ich wymieniłem:
Łasicki, Jaroch, Szot.
Mamy w kadrze TRZECH Polaków którzy nie są balastem ciągnącym nas na dno. Wszyscy to obrońcy.
Nasz nowy polski napastnik strzelił w poprzednim sezonie dwa gole z gry. Szot ma lepsze statystyki...
Może są u nas jacyś inni Polacy stanowiący wartość dodaną? Wymień, pośmiejemy się...
Tylko że bez klasycznego .......enia że X to mega talent a Y miał dwa sezony temu liczby. Konkrety.