Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92226
Stary 15.07.2023, 14:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ty mi z Młyńskim nie wyskakuj, bo wiesz dobrze że mamy paru Polaków w kadrze którzy nie są dla nas balastem.
A do młodzieżowców i tak zobowiązują nas przepisy.
Wiem, przecież ich wymieniłem:
Łasicki, Jaroch, Szot.

Mamy w kadrze TRZECH Polaków którzy nie są balastem ciągnącym nas na dno. Wszyscy to obrońcy.
Nasz nowy polski napastnik strzelił w poprzednim sezonie dwa gole z gry. Szot ma lepsze statystyki...

Może są u nas jacyś inni Polacy stanowiący wartość dodaną? Wymień, pośmiejemy się...
Tylko że bez klasycznego .......enia że X to mega talent a Y miał dwa sezony temu liczby. Konkrety.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.07.2023 o godz. 14:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując