Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1420
Stary 15.07.2023, 12:13
Cupiał jakby chciał wrócić czy chociaż w najmniejszym stopniu mu na Wiśle zależało, to by to zrobił na przełomie 2018/2019, kiedy sekcja piłkarska w zasadzie przestała istnieć. Chociaż w minimalnym stopniu by się wtedy zaangażował. Wiadomo, że musimy być wdzięczni za tytuły i wspaniałe mecze w europejskimi drużynami, ale powiedzmy sobie szczerze: Wisła to była jego zabawka, którą się znudził, jak nie zaczęła realizować jego marzeń (gra w LM). Nie ma w nim żadnego sentymentu, ba, może wręcz uważa cały ten czas i kasę włożoną za stracone.

Co by nie mówić o Trio, czy teraz Duo, to oni mają Wisłę w sercu, nawet jeśli portfele o wiele mniejsze od Cupiała. A że uczą się zarządza klubem na żywym organizmie? Cupiała było stać, żeby do tego zatrudnić sztab ludzi, którzy ogarniali za niego (i których zmieniał co sezon lub częściej), a naszych obecnych właścicieli nie bardzo.

P.S. tym niemniej jak się okaże, że MADA to nie żadna firma krzak, tylko zrobi z Lechii drużynę all-stars i będzie to kontynuować przez kilka lat, to Królewski będzie musiał się ze swojej decyzji grubo spowiadać. I raczej nikogo taka spowiedź nie przekona.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 15.07.2023 o godz. 12:16.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując