azor napisał(a):

no jest jest, bo co po niektórzy mają krótką pamięć zapytaj Wilczka, Lucka Nowaka, Grega o to co sądzą o ostrzelaniu stadionu...."nam się 1zł należała, na Ultrasów"
|
Doprawdy masz mocno zrytą banię podpinając mnie pod popieranie ostrzału stadionu
Znajdź chociaż mój jeden wpis baranie, gdzie insynuowałem zasadność 1zł od biletu.