Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1418
Stary 15.07.2023, 09:53
azor napisał(a):Wyświetl post
no jest jest, bo co po niektórzy mają krótką pamięć zapytaj Wilczka, Lucka Nowaka, Grega o to co sądzą o ostrzelaniu stadionu...."nam się 1zł należała, na Ultrasów"
Doprawdy masz mocno zrytą banię podpinając mnie pod popieranie ostrzału stadionu

Znajdź chociaż mój jeden wpis baranie, gdzie insynuowałem zasadność 1zł od biletu.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 15.07.2023 o godz. 10:15.

Odpowiedz cytując