|
nie wiem kim jest ten Greg26 (czy jak mu tam), ale musi być niezłą mendą, nawet dziś aż tak aroganckie i agresywne opinie o TJ i Obidzińskim (nikt nie mówi, że byli nieomylni, ale każdy normalny kibic Wisły wie, że wnieśli zdecydowanie więcej pozytywów niż negatywów) wskazują na:
1. skrajny cynizm
lub
2. chorobę umysłową
[Oba przypadki wskazują, że wiślackie środowisko powinno odsiewać takie chwasty w trybie natychmiastowym.
|