Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1413
Stary 14.07.2023, 23:18
nie wiem kim jest ten Greg26 (czy jak mu tam), ale musi być niezłą mendą, nawet dziś aż tak aroganckie i agresywne opinie o TJ i Obidzińskim (nikt nie mówi, że byli nieomylni, ale każdy normalny kibic Wisły wie, że wnieśli zdecydowanie więcej pozytywów niż negatywów) wskazują na:


1. skrajny cynizm


lub


2. chorobę umysłową


[Oba przypadki wskazują, że wiślackie środowisko powinno odsiewać takie chwasty w trybie natychmiastowym.
Odpowiedz cytując