Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 14.07.2023, 21:51
azor napisał(a):Wyświetl post
może najwyższa pora, żęby kumaci - których do dziś nie brakuje - .......neli się w łeb za akcje z Bednarzem, ostrzeliwaniem stadionu, złotówce od biletu itp. - to naprawdę obrzydził Cupiałowi zabawkę jaką była Wisła.
Przecież Bednarz do dzisiaj jest "tym złym" nawet na tym forum.
Odpowiedz cytując