doktor granat napisał(a):

Ale to już było i nie wróci więcej
I choć tyle się zdarzyło do Cupiała wciąż wyrywa głupie serce 
Ale to już było, znikło gdzieś za nami itd. itp.
Obawiam się, że to nie te czasy, nie ta Wisła, nie ten Cupiał, nie te pieniądze:(
|
może najwyższa pora, żęby kumaci - których do dziś nie brakuje - .......neli się w łeb za akcje z Bednarzem, ostrzeliwaniem stadionu, złotówce od biletu itp. - to naprawdę obrzydził Cupiałowi zabawkę jaką była Wisła.