Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1409
Stary 14.07.2023, 21:48
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Ale to już było i nie wróci więcej
I choć tyle się zdarzyło do Cupiała wciąż wyrywa głupie serce
Ale to już było, znikło gdzieś za nami itd. itp.

Obawiam się, że to nie te czasy, nie ta Wisła, nie ten Cupiał, nie te pieniądze:(
może najwyższa pora, żęby kumaci - których do dziś nie brakuje - .......neli się w łeb za akcje z Bednarzem, ostrzeliwaniem stadionu, złotówce od biletu itp. - to naprawdę obrzydził Cupiałowi zabawkę jaką była Wisła.
Odpowiedz cytując