Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1406
Stary 14.07.2023, 19:39
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Ja pare lat temu temu tez po cichu myslalem ze moze Cupialowi wlaczy sie sentyment do Wisly i wroci, nie jako wlasciciel, ale np TF jako sponsor na koszulki
Jakiś sentyment do Wisły może i ma, ale to raczej nie jest nie jest typ człowieka, który da pieniądze (miliony) i potem będzie tylko patrzył jak J&J je przepier.alają na trzydziestego piątego, szóstego i siódmego kopacza do kadry. Co oczywiście jest w 100% zrozumiałe.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 14.07.2023 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując