gizmowisla napisał(a):

|
Ja pare lat temu temu tez po cichu myslalem ze moze Cupialowi wlaczy sie sentyment do Wisly i wroci, nie jako wlasciciel, ale np TF jako sponsor na koszulki
|
Jakiś sentyment do Wisły może i ma, ale to raczej nie jest nie jest typ człowieka, który da pieniądze (miliony) i potem będzie tylko patrzył jak J&J je przepier.alają na trzydziestego piątego, szóstego i siódmego kopacza do kadry. Co oczywiście jest w 100% zrozumiałe.