Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.07.2023, 09:13
Łęczna to pewniaczek. Jedna bramka ze SFG, druga po prostej stracie w środku pola.
2:1 dla gospodarzy.

Wiadomo też, co powie po meczu Sobolewski: wiem, jak drużyna pracuje na treningach, to się przełoży na punkty.
Dzisiaj stworzyliśmy więcej okazji niż rywal ale przegraliśmy, taka jest piłka.
Gol po rzucie rożnym? Takie bramki padały, padają i będą padać. PRacujemy nad tym na treningach ale jednak przewaga fizyczna przeciwnika była w tym aspekcie ogromna.
Robimy swoje, cel jest jeden: awans. Pozostały nam 33 mecze.

Skład Wisły jest już znany: Raton - Jaroch, Łasicki, Eneko, Junca - Tachi, Duda - Villar, Goku, Alfaro - Rodado
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 14.07.2023 o godz. 09:18.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując