nero napisał(a):

Pytanie dlaczego miałby nie iść do Cracovii jakby dawali 200 tysięcy?
Przecież on jest w pracy, a nie na trybunach.
|
Może iść nawet do żabki serwować hotdogi, pytanie tylko jakie on ma ambicje sportowe?Po tej decyzji wychodzi że żadnych, w kluczowych meczach o awans myślami był już gdzie indziej choć nawet nie wiedział gdzie więcej zapłacą.
Carlitos był hejtowany za to że poszedł do Legii, racjonalnie to zrozumiały był wybór jeśli chodzi o ścieszkę sportową.