Tu jest więcej info o Lechii i Fernandezie.
Jedyny problem, że gramy z nimi w 15 kolejce więc już się ogarną.
https://sport.interia.pl/klub-lechia...ie,nId,6900237
Cytat:
|
Ze współpracy z klubem z powodu zaległości płatniczych zrezygnowały firmy sprzątająca i przewoźnik. Już nie tylko piłkarze nie otrzymywali wynagrodzeń, ale również szeregowi pracownicy. Wyglądało to na koniec klubu. Aż nagle zmienił się właściciel, zaległości częściowo zniknęły i do kilkunastu pozostałych na pokładzie piłkarzy dołączył.Luis Fernandez, który w Wiśle Kraków zarabiał 120 tysięcy złotych miesięcznie. Mówiło się o zainteresowaniu jego osobą mistrza Polski,.Rakowa Częstochowa.oraz klubów arabskich. Taki zawodnik jak Hiszpan za sam podpis bierze kwotę sześciocyfrową i to w euro. Ten ruch wywołał mieszane uczucia wśród pracowników Lechii - z jednej strony pytanie, dlaczego nie ma środków na wielomiesięczne zaległości, a z drugiej strony, jeśli bierze się takiego grajka to pojawia się nadzieja na lepsze jutro.
|