Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15698
Stary 13.07.2023, 17:09
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Grubo. Ciekawe, że Arabów nie było na niego stać, a Lechię pod nowymi rządami już tak...
Hehe, Arabów stać żeby rzucać po 20, 50 czy 100 baniek euro za sezon najlepszym piłkarzom, ale na słynnego Fernandeza z mocarnej polskiej 2 ligi ich nie stać.
Gracz na tym poziomie to byłby im chyba potrzebny do pompowania piłek i prania majtek po treningu.
A serio - dzięki za grę dla Wisły, przy czym czerwoną kartką pomógł nam spaść, a ostatnie mecze tej wiosny to było moim zdaniem szanowanie nóg z jego strony.
Ogólnie - najemnik - jak dla mnie nic w tym złego.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 13.07.2023 o godz. 17:14.
Odpowiedz cytując