maxx304 napisał(a):

|
Grubo. Ciekawe, że Arabów nie było na niego stać, a Lechię pod nowymi rządami już tak...
|
Hehe, Arabów stać żeby rzucać po 20, 50 czy 100 baniek euro za sezon najlepszym piłkarzom, ale na słynnego Fernandeza z mocarnej polskiej 2 ligi ich nie stać.
Gracz na tym poziomie to byłby im chyba potrzebny do pompowania piłek i prania majtek po treningu.
A serio - dzięki za grę dla Wisły, przy czym czerwoną kartką pomógł nam spaść, a ostatnie mecze tej wiosny to było moim zdaniem szanowanie nóg z jego strony.
Ogólnie - najemnik - jak dla mnie nic w tym złego.