Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Piter00
Member
Od: 03.2016
Offline
#
1385
13.07.2023, 16:56
Ja tam już nigdy nikomu w żadnego inwestora nie uwierzę. Obecnie finansowo pikujemy w dół z zawrotną prędkością a na pokładzie trwa wystawny bal by odciągnąć uwagę od zbliżającej się wielkimi krokami tragedii.
Piter00
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piter00
Znajdź inne posty napisane przez Piter00