Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1378
Stary 13.07.2023, 12:15
z tym przypisywaniem Lechii miejsca z awansem to bym sie wstrzymał.

po1 rok temu wielu juz widziało Wisłe na miejscu z awansem - szczególnie po pierwszych 5 kolejkach

po2 na razie to Lechia ma dosłownie jednego piłkarza - reszta to odpady z ekstraklasy albo juniorzy. Nawet gdyby tam przyszedł Messi to sam nie wygra całej ligi. A do ligi został tydzień.
To oczywiście nie znaczy, że za jakiś czas nie pojawia się kolejne transfery i mogą się okazać groźnym zespołem w walce o awans.
Odpowiedz cytując