|
z tym przypisywaniem Lechii miejsca z awansem to bym sie wstrzymał.
po1 rok temu wielu juz widziało Wisłe na miejscu z awansem - szczególnie po pierwszych 5 kolejkach
po2 na razie to Lechia ma dosłownie jednego piłkarza - reszta to odpady z ekstraklasy albo juniorzy. Nawet gdyby tam przyszedł Messi to sam nie wygra całej ligi. A do ligi został tydzień.
To oczywiście nie znaczy, że za jakiś czas nie pojawia się kolejne transfery i mogą się okazać groźnym zespołem w walce o awans.
|