Stelio napisał(a):

|
Jeśli MADA uda się na zakupy i ogarną jeszcze Igbekeme i Pola to można jedynie pogratulować Jarosławowi świetnej decyzji o ich pogonieniu... Garbaty los na własne życzenie...
|
Najpierw zobaczmy na ile stabilne będzie to ich finansowe wsparcie. Żeby nie było tak, że po jednym średnim sezonie w I lidze i braku awansu, przelewy przestaną przychodzić i będzie u nich jak za Mandziary.
Jeśli kupią piłkarzy na poziomie Igbekeme na dosłownie każdą pozycję w pierwszej jedenastce, to myślę, że nawet z Sobolem za sterami nie będzie co zbierać i walka o awans bezpośredni będzie się toczyć o miejsce numer 2.