Wyświetl pojedynczy post
Piter00
Member
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1371
Stary 13.07.2023, 10:42
Najlepsze jest jak klakierzy Królewskiego wmawiają wszystkim, że on tu jest pół roku. To jest szczyt zidiocenia. Jak w tym sezonie nie awansujemy a zrobi to Lechia to wszystko to sklecone na trytytki walnie jaka bomba atomowa i trybuny może wreszcie się obudzą i pokażą charakter a nie ciągłe lizanie po jajach żeby atmosfery nie psuć. Takie podejście robi krzywdę Wiśle. Brak krytyki i same wychwalanie nie prowadzi do niczego dobrego. Najpierw Kuba zagłaskany uwierzył, że każda jego decyzja jest świetna, teraz jest powtórka z Królewskim. Jest to niewychowawcze podejście. Swoje dziecko jak zrobi coś złego to opier-dalasz by w przyszłości wyciągało wniosku. U nas przez ciągłe poklepywanie się po plecach nigdy nie zrobimy postępu. Zostawiono Sobola by się uczył na swoich błędach, ale jak czytam jego wywiady to on ma to gdzieś. Oddzielił grubą krechą zeszły sezon i ani myśli do tego wracać, a co jeszcze gorsze twierdzi, że zrobił wszystko ok i by teraz postąpił tak samo. Inteligentny człowiek wyczyta z tego jedno - będzie powtórka z poprzedniego sezonu, bez krzty refleksji.
Odpowiedz cytując