Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15686
Stary 13.07.2023, 10:07
Imaz jeszcze.

No zawód taki, że ponoć poszedł na pewne, a u nas musiałby zebrać z boiska bonusy - ile w tym prawdy nie wiem, natomiast przejście do bezpośredniego rywala walczącego o awans w dennej lidze za pare srebrników więcej to urestwo....

Odpowiedz cytując