LucjuszWielki napisał(a):

|
To co teraz Igbekeme w Lechii?
|
Absolutnie bym się nie zdziwił - jak mu się chce i jest skupiony na grze, to wciąga tą ligę nosem.
Co do Fernandeza, to sam jestem szczerze powiedziawszy zaskoczony jego decyzją. Okienko jest jeszcze otwarte przez jakiś czas, myślę, że prędzej czy później znalazłby angaż w Ekstraklasie. Lechia musiała naprawdę słono mu zapłacić za to, że zgodził się szukać nowych wyzwań w I lidze.