|
Chyba ta z abrdzo nie zwodzili pol rok skoro w 1.5 meisiaca kupili Lechie. Oni tez pewnei szukali wyjsc awaryjnych.
Kupno Fernandeza to ma byc zapewne taki znak WIsly: popatrzcie co straciliscie. Obawiam sie , ze Lechia ma duzo problemow ale niedlugo nastepny zespol do awansu
|