Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 13.07.2023, 06:47
Chyba ta z abrdzo nie zwodzili pol rok skoro w 1.5 meisiaca kupili Lechie. Oni tez pewnei szukali wyjsc awaryjnych.
Kupno Fernandeza to ma byc zapewne taki znak WIsly: popatrzcie co straciliscie. Obawiam sie , ze Lechia ma duzo problemow ale niedlugo nastepny zespol do awansu
Odpowiedz cytując