|
Senior Member
Offline
|
|
Grisza1 napisał(a): 
|
A może ten Lusi wcale w Lechii nie zagra? Skoro tam teraz jakiś fundusz inwestycyjny kasę daje, to może chłopa kupili tylko po to, żeby go jeszcze w tym okienku transferowym upchnąć i zarobić na nim.
|
za dużo fm
|
|