Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15679
Stary 13.07.2023, 05:46
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
A może ten Lusi wcale w Lechii nie zagra? Skoro tam teraz jakiś fundusz inwestycyjny kasę daje, to może chłopa kupili tylko po to, żeby go jeszcze w tym okienku transferowym upchnąć i zarobić na nim.

za dużo fm
Odpowiedz cytując