|
A może ten Luis wcale w Lechii nie zagra? Skoro tam teraz jakiś fundusz inwestycyjny kasę daje, to może chłopa kupili tylko po to, żeby go jeszcze w tym okienku transferowym upchnąć i zarobić na nim.
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 13.07.2023 o godz. 05:50.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|