|
Dziś kolejny argument, że MADA to nie wydmuszka i kolejne wątpliwości dlaczego zatem J. Królewski z nich zrezygnował skoro: a. podmiot był godny zaufania b. Wisła bardzo potrzebuje pieniędzy.
Jesteśmy w d.. jeśli nasz właściciel zakochał się trochę w byciu prezesem i właścicielem i nie odda tego nikomu, bo uzależnił się od tych emocji i bycia w centrum. Jeśli postawił układy personalne trenera, dyrektora, całego pionu ponad klub.
A Wiśle właśnie bardzo potrzeba takiego pozytywnego korpo podejścia, bez sentymentów, legend, DNA, całego tego .......enia za przeproszeniem. Wiśle potrzeba takiego podmiotu z zewnątrz, który bez sentymentów da tu pieniądze i postawi na jakość na każdym polu, a nie patrzenie kto kiedy tu pracował albo kogo zna.
Bardzo chciałbym wierzyć, że za odmową kryją się jednak inne powody, np. lepsze oferty jak mówił w wywiadzie.
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 12.07.2023 o godz. 23:19.
|