|
Póki co to jeden zawodnik , my go też mieliśmy w ekstraklasie jak walczyliśmy o spadek a jednak spadliśmy razem z nim. Oni potrzebują jeszcze przynajmniej z 8 chłopa na już a liga ruszą za tydzień. Pewnie ze jak mają dużo hajsu to są w stanie w miarę szybko skład skompletować ale jak pokazuje historia najwyższe budżety w 1 lidze czytaj Widzew kilka lat i my w tamtym nie dają żadnej gwarancji awansu.
|