Wyświetl pojedynczy post
Marek96
Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7957
Stary 12.07.2023, 23:06
A jaka ławkę miał łks Ruch czy Puszcza? Sory ale dla mnie to .......enie. Awans robi się regularnym punktowaniem i wygrywaniem z dolną połówka tabeli. Tylko tyle i aż tyle. Nie trzeba wygrywać 12 meczów z 16 w rundzie. Wystarczy wygrać z 20 na 34 i parę razy zremisować. Nie można tylko robić seri 10 meczów bez wygranej.To naprawdę jest słaba liga co doskonale pokazał tamten sezon że po tak tragicznej jesieni po której byliśmy na 10 miejscu do 34 kolejki mogliśmy awansować bezpośrednio po dobrej JEDNEJ rundzie. Dlatego kluczem jest zagrać dwie przyzwoite rundy i awansujemy jak łks z 3 kolejki przed końcem bez nerwów.
Odpowiedz cytując