Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7956
Stary 12.07.2023, 22:57
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Generalnie sparing, w którym występują rezerwowi służy zwykle tylko temu, żeby rezerwowi byli w grze, względnie żeby ci z pogranicza pierwszego i drugiego składu spróbowali się pokazać trenerowi. Żadnych innych wniosków na podstawie tego typu sparingu bym nie wyciągał.
To samo pisał Karherop po sparingu w którym Colley wy.......ił się o własne nogi i zawalił dwie bramki. A potem powtórzył wyczyn z Widzewem

Jak ktoś wygląda jak sierota w meczu z beniaminkiem drugiej ligi to jednak coś nam to mówi. Jeżeli ktoś nie potrafi jakkolwiek pozytywnie się wyróżnić, zrobić przewagę w meczu z drużyną z niższego poziomu jednocześnie walcząc o skład - to jest jednoznaczny wskaźnik że nie dojeżdża.

Potem te talenty muszą kilka/kilkanaście meczy zawalić żeby jednak uznać - nie, to nie ten poziom.

Generalnie ten sparing to była kompromitacja kilku piłkarzy. Wynik wynikiem, ale żeby nawet kilku sytuacji nie stworzyć z drużyną drugoligową to już jest materiał do przemyśleń.

Ja mam jedno - w dupę z tymi pseudotalentami a nie do Ekstraklasy. Nie mamy ławki rezerwowych.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.07.2023 o godz. 22:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując