Oczywiście, bo piłka jest aż tak przewidywalna jak twierdzisz
Wszystko jest oczywiste i proste, tylko nasi trenerzy i zarządcy tacy głupi. Przecież zatrudniliby Jaro z Wolfy'm i wszystko by wiedzieli, a tak jakieś Brożki i inne skauty się kompromitują.
Gdyby piłka była bardziej przewidywalna, nie byłaby aż tak popularna. Próbujecie spłaszczać i łopatologizować coś, czego nawet największe przechooje trenerskie dalej nie potrafią rozgryźć. Tak jak sam Guardiola nie wie, czemu w tym roku wygrał LM, a gdy miał lepszy zespół w City to przerznął z kretesem. W piłce nożnej o sukcesie decydują detale, łut szczęścia, to czy dany piłkarz akurat ma zatwardzenie i dźwiga ze sobą dodatkowe 2kilo gówna. To czy danemu piłkarzowi baba daje czy go puszcza w trąbę. To czy dany trener trafi akurat na grupę piłkarzy, która będzie się dobrze czuć na boisku pod jego reżimem treningowym. Piłka nożna jest nie do ogarnięcia, a próby ujęcia jej w karby prostych wykładnii są skazane na porażkę. No bo dlaczego Baggio wybitny specjalista od karnych jest najbardziej znany ze spartolenia tego najważniejszego? Dlaczego Ronaldo R9 u szczytu swoich piłkarskich możliwości, gdy był pilkarskim Bogiem spierdzielił finał MŚ we Francji? Dlaczego Holendrzy nigdy nic nie wygrali? Dlaczego Głowacki nigdy sobie nie poradził w reprezentacji? Dlaczego Żuraw nie podał Kuzbie

? Jak Wisła mogła ograć Saragossę w przegranym meczu? Dlaczego RP poległa w Moldawii? Czemu Janczyk został menelem zamiast piłkarzem? Czemu nikt się u nas nie poznał na Halilovicu

Czemu Wisła spadła

Jakim cudem Ruch awansował

Dlaczego Legia odpaliła Lewandowskiego

? Czemu Zielinski przez 5lat nie zagrał dobrego meczu w kadrze

Czemu Lewy bedac już topowym piłkarzem w jednych eliminacjach był krytykowany, bo nie umiał strzelać bramek w reprezentacji i 'groł tylko dla Niemców', a w kolejnych nastukał tych bramek pie rdyliard!? Czemu Lewy nigdy nie powtórzył 5 goli w 5minut

Czemu Lewy rozjechał samodzielnie Real tylko jeden raz

A czemu Smuda tak długo robił wyniki będąc tak prostym człowiekiem

Dlaczego Piechna w wieku 24 lat sprzedawał kiełbasy a w wieku 30+ został królem strzelców ESA i w debiucie w reprezentacji zapakował gola
No właśnie.... Czemu...
I żeby nie było : nie, nie uważam że mamy super fachowców.
Uważam Sobolewskiego za kandydata na trenera, który tak naprawdę nigdzie nie osiągnął sukcesu. Uważam, że są lepsi trenerzy niż Kazimierz Kmiecik w naszym zasięgu. Pewnie są lepsi trenerzy bramkarzy niż Łaciak, podejrzewam że można mieć lepszych lekarzy niż obecni. Tylko, że ja mogę myśleć A, Jaro B, Wolfy C a prawdą często jest W. A potem Z, następnie przez chwilę B, a potem A. Ot piłka, z całym jej pięknem.