wolfy napisał(a):

Teraz to pojechałeś Jak oni się od nas nauczyli pierwszej ligi to jestem spokojny że nic z tego nie będzie.
|
Wiesz, niby można się odzwyczaić patrząc na naszych zarządzających, ale gdzieś na świecie pewnie są ludzie, którzy potrafią się uczyć na błędach. Niektórzy nawet na błędach innych.