Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1360
Stary 12.07.2023, 17:47
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Tak w ogóle to zdajecie sobie sprawę, że jeśli nowy właściciel Lechii to jednak poważna firma, to wchodząc do Lechii wiedzą o nas praktycznie wszystko na bazie przeprowadzonego due diligence i nawet nie będą musieli się uczyć tej słynnej "specyfiki" polskiej ligi?
Teraz to pojechałeś Jak oni się od nas nauczyli pierwszej ligi to jestem spokojny że nic z tego nie będzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując