MaLk napisał(a):

Tak w ogóle to zdajecie sobie sprawę, że jeśli nowy właściciel Lechii to jednak poważna firma, to wchodząc do Lechii wiedzą o nas praktycznie wszystko na bazie przeprowadzonego due diligence i nawet nie będą musieli się uczyć tej słynnej "specyfiki" polskiej ligi?
|
Teraz to pojechałeś

Jak oni się od nas nauczyli pierwszej ligi to jestem spokojny że nic z tego nie będzie.