wolfy napisał(a):

Bo ja wiem? To tylko jeden piłkarz.
Nie twierdzę że nie jest, po prostu nie opierałbym oceny na jednej akcji ewidentnie robionej pod publiczkę.
|
Nie no, wiadomo, że to dopiero jedynie zaczątek do takiej oceny - jeszcze jest za wcześnie nawet żeby stwierdzić czy chłop w ogóle dostanie swoje pieniądze, bo nie jest sztuką podpisać wysoki kontrakt, tylko go realizować.