MaLk napisał(a):

|
Temat Fernandeza jest istotny bardziej w temacie tego, czy nowy właściciel Lechii a nasz niedoszły inwestor okaże się poważnym graczem czy nie.
|
Bo ja wiem? To tylko jeden piłkarz.
Nie twierdzę że nie jest, po prostu nie opierałbym oceny na jednej akcji ewidentnie robionej pod publiczkę.