FraMat napisał(a):

Ale my na Fernandeza mamy już sposób - wystarczy go trochę podk..rwić i zaraz dostanie czerwoną.
Jestem dziwnie spokojny, że Luis Lechii wiele nie pomoże.
|
Poczekaj z deklaracjami że mamy na niego sposób aż zagramy z Lechią, OK? My nie mieliśmy sposobu na żadnego poważnego rywala w poprzednim sezonie, więc ostrożnie...