|
Nie znam takich przepisów, chyba że to jakaś nowość. Jedyne co wiem to, że mieliśmy taką możliwość po spadku. Ale to rozwiązanie zawsze jest obarczone ryzykiem zaskarżenia do fifa, gdyż są to tylko nasze wewnętrzne regulacje. Nie wiem do końca czy takie rozwiązanie mógłby zaskarżyć też Polak, bo obcokrajowiec mógłby na pewno.
Z resztą Alan w poprzednie wakacje miał zupełnie inne rokowania niż obecnie, ta przerwa miała być znacznie krótsza, a zrobił nam się casus Rafała Boguskiego - mało podatny na kontuzje piłkarz łapie uraz, który leczy 3x dłużej niż to powinno trwać.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.07.2023 o godz. 12:14.
|