Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1353
Stary 12.07.2023, 12:01
Klub to se może conajwyzej pomachać szabelką, kontrakt podpisany i nie da się z tego wykręcić, chyba że sam Uryga by się zgodził.

Ale powiedz czemu ktoś kto jest zatrudniony w klubie ma rezygnować z pensji, gdy jest niezdolny do pracy? Już widzę jak Ty rezygnujesz z wypłaty na L4 hahaha.
Odpowiedz cytując