Greg25 napisał(a):

Ile dokładnie zarabia, to możemy sobie tylko gdybać, natomiast rozwiązywanie kontraktu w momencie, kiedy gość zaczyna wracać na boisko, to ja bym raczej poczekał, niech zacznie spłacać swoją grą to, co pobrał na L4, a w walce o awans to on może się jeszcze przydać. Już widzę te komentarze, jakbyśmy rozwiązali z nim teraz umowę i skorzystałby z tego nasz np. nasz bezpośredni rywal do awansu... - gość po kontuzji, do odbudowania, za czapkę gruszek...
|
Gość od ponad pół roku wraca na boisko
