Wyświetl pojedynczy post
Greg25
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1346
Stary 12.07.2023, 09:29
To dla wszystkich "znafców", hejterów, wszystkowiedzących, przypomnienie, jak działają niektóre grupy inwestycyjne:


https://weszlo.com/2023/04/10/gks-ty...toria-sylwetka


Bardzo wartościowy artykuł dla tych, którzy ewentualnie jeszcze nie znają!


Co do reszty, było już gdzieś, że na dzisiaj, żeby nasz budżet się spinał, musi być na trybunach ok. 20K kibiców, inaczej trzeba do tego interesu dokładać... Można było pójść drogą, którą proponował Jażdżyńśki, czyli totalne cięcie kosztów, bo żyjemy ponad stan, ale wtedy skazani byli byśmy prawdopodobnie na kolejny spadek i granie wychowankami, którzy chcieliby tu zostać... Można było pójść drogą, którą proponował Władek, czyli wystawienie wierzycieli do wiatru i zaczęcie od IV ligi. Można było wpuścić "inwestora", ale moim skromnym zdaniem, nie da się określić dzisiaj, jak to się skończy dla Lechii, ten Mada dopiero zaczyna inwestować na rynku, ale z opisu wynika, że raczej nie będą szastać kasą, a prezesem mógłby zostać podobnie, jak w przypadku PMG pan Piniata... Królewski może nie ma doświadczenia, natomiast w odróżnieniu od Kuby, czy Jażdżyńskiego postanowił zaryzykować, ma łeb pełny pomysłów i na dzisiaj to jakoś działa...


Ten wasz hołubiony Obidziński, moim zdaniem dęty cwaniaczek spod budki z piwem, Raków pokazał wczoraj, że może grać na poziomie Wisły Kraków chwilę przed spadkiem z ESA...


Co do kontuzji Urygi i innych zdarzeń losowych, to jakim trzeba być tępym C**jem, żeby w ogóle pisać takie rzeczy Panowie Inwestorzy, posiadacze biletów, ups niektórzy karnetów, mam nadzieję, że wam zdrowie będzie zawsze dopisywać i nikt wam nigdy nie powie, że macie wy******lać, bo fizycznie nie dojeżdżacie!!!
Odpowiedz cytując