Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1344
Stary 11.07.2023, 22:35
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Nie za bardzo jest jakaś reszta.
Udziałowcy: JK - 53,7 proc, JB -26,8, Nowak+ 2 kolegów po 3,75, reszta - 8,2% z tego około połowa to akcje kupione przez kibiców w dwóch emisjach.
Nowaka i Adamczyka można chyba wykluczyć natomiast Łanoszka tak się wszędzie pcha,że raczej na pewno coś dorzuca.No i Kuba...
Odpowiedz cytując