Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7933
Stary 11.07.2023, 21:38
Wachowiaka mi było szkoda, ale żeby to był płacz?

Uważam, że chłopak gdzieś predzej i później wypłynie. Podobnie jak Colley. Tyle, że to nie są gotowi piłkarze na teraz. My nie mamy czasu czekać aż się rozwiną niestety. My musimy szybko wrócić do ESA i dopóki tego nie zrobimy, nie ma co ogrywać dużo młodych na wyrost. Jak się gra o nic w środku tabeli i nie przesadzi z proporcjami to się można bawić w stawianie na młodych. Gdy trzeba wygrywać wszystko jak leci nie ma na to miejsca.
Odpowiedz cytując