Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92217
Stary 11.07.2023, 16:43
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Jeśli odchodzą z drużyny najlepsi młodzi zawodnicy, reprezentanci kraju (a nie mamy ich tak dużo) w swojej kategorii wiekowej to chyba jest coś nie tak? Dodatkowo podbierają ich głównie kluby z ekstraklasy..

Przy drużynie rezerw właśnie oni powinni stanowić o sile zespoł, tym bardziej, że część zawodników została włączona już do treningów z 1 zespołem w zeszłym sezonie.. więc nie zaklikajmy rzeczywistości.

Co do nowych zawodników.. bramkarza ciężko ocenić, natomiast ten napastnik wygląda super i bardzo fajny transfer
Taka jest naturalna kolej rzeczy. Chyba naturalne że kluby ekstraklasy mają więcej argumentów żeby takiego piłkarza skusić?

W sumie sensownie naświetlił to Królewski: naszym celem jest awans, nie możemy nikomu zagwarantować minut na boisku dla pierwszej drużyny (a o to podobno poszło). Szanse na grę ma może ze czterech juniorów, reszta to wypożyczenie albo rezerwy...

Zaklinaniem rzeczywistości to jest zakładanie że jesteśmy w stanie zatrzymać wszystkich, dać im grać i jeszcze mieć szanse na awans, a już szczególnie - że interesowała ich gra w czwartoligowych rezerwach. No raczej nie.

Zresztą - młodzieżowy reprezentant Polski nie znaczy absolutnie nic, zwłaszcza w niższych wiekowo rozgrywkach. Większość z nich nie zrobi żadnej kariery
A kto jest z naszego rocznika najlepszy, ba - czy ktokolwiek się nadaje do zawodowej piłki to dowiemy się za kilka lat.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując