pepe72 napisał(a):

|
Comarch w 2003 stracił swojego największego klienta - TP SA. Był obecny praktycznie tylko na rynku telekomunikacyjnym i właśnie kupił CDN.
|
No stracił tepsę, zapchał tę dziurę zagranicznymi kontraktami telekomunikacyjnymi i zwiększeniem działalności w innych obszarach, zwiększył obroty o ponad 30% i podwoił zysk (na poziomie skonsolidowanym). Czego to dowodzi, oprócz tego, że Synerise do dzisiaj (nie znamy jeszcze wyników za 2022) nawet nie zbliżył się do wyników Comarchu z tamtego niby-kryzysowego okresu mimo, iż minęły dwie dekady i fura inflacji? Słabości ówczesnego Comarchu względem dzisiejszego Synerise czy Filipiaka względem Królewskiego?
Z całym szacunkiem, dajcie najpierw Królewskiemu w ogóle pokazać co potrafi, a dopiero potem porównujcie go z ludźmi, których można nie lubić, tak samo jak można nie akceptować ich podejścia biznesowego (vide słynna wypowiedź o studentach), ale co do których nie ma wątpliwości, że sukces finansowy faktycznie odnieśli prowadząc firmę (a nie tylko biorąc wypłatę z niekoniecznie rentownej firmy).