wolfy napisał(a):

...Swoje dokładał też Biegański beznadziejną grą na przedpolu (a po sparingach nie widać żeby Broda był lepszy). Nawet niski zawodnik jest w stanie utrudnić rywalowi strzał jeśli jest dobrze ustawiony.
Nadzieja w tym że nowy bramkarz i stoper ogarniają. Po to tutaj przyszli żeby poprawić walkę o górne piłki...
|
Chyba, że taka gra na przedpolu to zasługa naszego trenera bramkarzy i nowy bramkarz nie pomoże.
U Biegańskiego w zeszłym sezonie raczej nie było widać jakiś postępów w grze.